BOZKIR “KONYA TANITIM GÜNLERİ”NDE TANITILDI

KONYATANITIMGÜNLERİ

Konya Tanıtım Günleri’nde Bozkır Belediyesi standını ziyarete gelen vatandaşlar, Bozkır Belediyesi standını çok beğendiklerini ifade ederek, Başkan Saygı’ya renkli kişiliğinden ve ilgilerinden göz doldurduğunu dile getirerek Başkan Sadettin Saygı’ya dolayı teşekkür ettiler.

Birçok vatandaşın yanı sıra Çevre ,Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Leyla Şahin Usta, Konya Valisi Vahdettin Özkan, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Zeytinburnu Belediye Başkanı Ömer Arısoy ,Kadınhanı Belediye Başkanı Mehmet Badem, Ilgın Belediye Başkanı Yalçın Ertaş, Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya, Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka Bozkır Belediyesi standını ziyaret etti.

BAKAN KURUM İLE BAŞKAN SAYGI KAŞIK HAVASI OYNADI

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum ile Konyalım türküsü eşliğinde oynayan Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı tüm gönülleri fethetti.

BAŞKAN SAYGI TEŞEKKÜR ETTİ

Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı “İstanbul’a Konya’yı taşıyan ilçelere özgü yöresel ürünlerin, tarihi ve kültürel güzelliklerinin tanıtıldığı, hasretliklerin giderildiği, İstanbul’da geleneksel hale getirilen bu yıl 6’ncısı düzenlenen Konya Tanıtım Günlerini düzenleyen Konsiad Başkanı Kemal Çelik ve Yönetimine, İstanbul Valiliği’ne ve standı ziyarete gelen herkese teşekkür etti.

Yazdır e-Posta

BAŞKAN SAYGI KİTAP GÜNLERİNDE BOZKIR STANDINI ZİYARET ETTİ

Kitapgünleri

Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı Konya Büyükşehir Belediyesinin Selçuklu Kongre Merkezi’nde düzenlediği Konya Kitap Günleri fuarında Bozkır Standını ziyaret ederek hemşerileriyle hatıra fotoğrafı çektirdi.

Bozkırlı yazar Fatma Erden Sunel’in kaleme aldığı “Benim Bozkırım” adlı kitabın tanıtımın yapıldığı standı ziyaret eden Başkan Saygı konuşmasında şu ifadelere yer verdi “Bozkır’ımızın aile komşuluk ilişkilerinden tutun da tarihi ve önemli olaylarının anlatıldığı kitabı kaleme alan gelirinin Bozkır Folklor Derneğine bağışladığı kitabı kaleme alan Fatma Erden Sunel ablamıza teşekkür ediyorum. Fuarı dolduran çocuklarımızı böyle güzel bir etkinlikte görmek bizleri çok daha mutlu etti.Bu etkinliği düzenleyen Konya Büyükşehir Belediye Başkanımız Uğur İbrahim Altay Başkanımıza çok teşekkür ediyorum.”dedi.

Benim Bozkırım adlı kitabı mutlaka herkesin okumasını tavsiye eden Başkan Saygı tüm hemşerilerine Bozkır Standını ziyaret etmelerini istedi.

Yazdır e-Posta

Diğer Makaleler...