The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading Open Account Offer Bet365 Make a deposit of £10-£200 and then enter the 10-digit bonus code You can get a free bet right now when you open an account.

Başkan Saygı, Enerya Çalışmalarını İnceledi

eneryayatırım 1

Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı, Enerya tarafından ilçemizde devam eden doğalgaz çalışmalarını ve doğalgaz tesisini inceledi. Doğalgaz çalışmaları hakkında bilgi alan Başkan Saygı, bu yıl itibariyle doğalgaz aboneliği yapan 1192 kullanıcıya hayırlı olmasını diledi. Doğalgaz çalışmalarının önümüzdeki senelerde de hızla devam edeceğini belirten Başkan Saygı, abone sayısının daha da artacağını belirtti.  

           Mevcut durumda bu yıl itibariyle tamamlanan doğalgaz hattının 13 km’ye ulaştığını da sözlerine ekleyen Başkan Saygı, gelecek sene yatırımın hızla devam edeceğini, abone sayısının daha da artacağını söyledi. Başkan Saygı, “3 sene önce doğalgaz dediğimizde herkesin imkansız gözüyle baktığı, olmaz dediği bir yatırımı 2018 yılında Milletvekilimiz Ziya Altunyaldız’ın destekleriyle ilçemize kazandırdık. 2018 yılında doğalgaz lisansı alan ilçemizde şuan da çalışmalar hız kesmeden devam ediyor. Lisansın alınmasının akabinde kısa sürede tesisin kurulumu tamamlandı ve toplamda 13 km hat döşendi. Şuan doğalgaz abonesi 1192 olmuş durumda. Bu sayı her geçen gün artmaya devam ediyor. İnşallah gelecek sene yeni yatırımlarla birlikte daha fazla hat döşeyerek daha fazla vatandaşımızın doğalgazdan yararlanmasını sağlayacağız” dedi.

           Son zamanlarda vatandaşlardan doğalgaz kokusuyla ilgili şikayetlerin geldiğini, ancak endişelenecek bir durumun olmadığını belirten Başkan Saygı, sözlerini şu şekilde sürdürdü, “Çalışmaları halen devam eden doğalgaz altyapısında deneme çalışmalarının ara ara kontrollü bir şekilde yapılmasıyla birlikte çevreye yayılan koku konusunda birçok şikayet aldık. Vatandaşlarımızın endişe edeceği bir durum söz konusu değildir. Çünkü yetkililerle her daim görüşme halindeyiz. İlçemizde kullanılan doğalgaz, renksiz ve kokusuzdur. Ancak doğalgaz içerisine ara ara koku salınmaktadır. Bunun amacı algıyı arttırmaktır. Ayrıca 7 gün 24 saat ilçe merkezimizde bulunan ofiste görevli personel her daim hazır durumda beklemektedir. Bunun yanında da tesis, her an güvenlik kameraları ile izlenip takip edilmektedir. Tüm bunların dışında oluşan sorunlar için de vatandaşlarımızın kolaylıkla ulaşabileceği 187 doğalgaz ihbar hattı da vatandaşlarımıza bu konuda hizmet vermektedir” diye konuştu.

eneryayatırım 2

eneryayatırım 3

Yazdır e-Posta

Başkan Saygı, Personelleriyle bir araya gelerek Teşekkür Etti

personelteşekkür 3

Başkan Saygı, personelleriyle bir araya gelerek teşekkür etti

Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı, Belediye Fen İşleri ve Temizlik İşleri personelleriyle kahvaltıda bir araya gelerek sohbet etti.

           Mesai başlamadan önce Temizlik ve Fen İşleri müdürlüğüne bağlı personellerle belediye düğün salonunda bir araya gelen Başkan Saygı, tüm personellerine üstün çalışmalarından dolayı teşekkür etti. Personellerin sorunlarını da dinleyen Başkan Saygı, personellerinin daha iyi şartlarda çalışabilmesi için çalışma başlattıklarını belirtti.

           Yerel seçimlerden bu yana geçen 8 aylık süreçte 52 mahallenin tamamında ekip olarak yoğun bir çalışma gerçekleştirdiklerinin altını çizen Başkan Saygı, tüm personellerine tek tek teşekkür etti. Bozkır’ın daha iyi yerlere gelmesi için gece gündüz demeden ekip olarak birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaya devam ettiklerinin altını çizen Başkan Saygı, “Bozkır’ımızın bizlerden beklentisini karşılamak için, Bozkırlı hemşehrilerimize daha iyi bir yaşam ortamı sunmak için 8 aylık süreçte özveriyle çalıştık ve bundan sonra da çalışmaya devam edeceğiz. Bu çalışmaları gerçekleştirirken çalışmalarımızda büyük emeğe sahip olan tüm personellerimize tekrardan teşekkür ediyorum. Sizlerin de daha iyi şartlarda çalışması için planlamalar yapıyoruz. İnşallah 2020 yılından itibaren bu planlamamızı hayata geçirdiğimizde sizlerin çalışma ortamları daha iyi olacak. Çünkü sizler, Bozkırlı hemşehrilerimizin refahı için çalışıyor, onların sorunlarını çözüyorsunuz. Sizler sahada vatandaşlarımızın refahı için çalışırken bizler de bir yandan Bozkır’ımızın geleceğini şekillendirmeye devam ediyoruz. Özellikle istihdam ve üretim anlamında yapacağımız çalışmalarımızı planlamaya devam ediyoruz. Sizlerden aldığımız azim ve özveriyle hep birlikte ilçemizi daha iyi yerlere getireceğiz. Şu anda planlamasını yaptığımız hem üretim ve istihdam anlamındaki projelerimiz, hem de vatandaşlarımıza daha iyi sosyal bir ortam sunacağımız projelerimiz hayata geçtikten sonra ilçemizin önü açılmış olacak, geleceğe daha umutlu bakacak. Birlik ve beraberlik içerisinde hep birlikte azimle gayretle ilçemiz için çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

personelteşekkür 2

personelteşekkür 1

 

 

Yazdır e-Posta