Tüm Haberler

BOZKIR’DA GÖNÜLLÜ BERBERLER KYK YURDUNDA DEPREMZEDELERE ÜCRETSİZ HİZMET VERİYOR

BERBERDEPREMBozkır’da faaliyet gösteren gönüllü berberler ve kuaförler İlçemiz kyk yurdunda konaklayan depremzede aileler ve çocukların tıraşını ve kişisel bakımı yaptı.

Berberler “ Bozkır deprem bölgesi için tek yürek oldu, Bozkır tüm imkanlarıyla depremzede kardeşlerimiz için deprem bölgesinde. Berber ve kuaförler olarak bizlerde destek olmak istedik” dediler.

Bozkır berber ve kuaförlerinin bu anlamlı ve güzel düşüncelerinde dolayı hizmet veren berber ve kuaförlere destek olmak için kyk yurduna ziyaret gerçekleştiren Başkan Saygı ; Bozkır küçükten büyüğe çok büyük bir birlik ve beraberlik sergiliyor. Tüm vatandaşlarımız gerek deprem bölgesine gerekse İlçemizde konaklayan depremzede vatandaşlarımız için seferber olmuş durumda. Haklı olarak bu tablodan dolayı bizler gurur duyuyoruz. Bozkır berber ve kuaförlerimiz kendi dükkanlarında nasıl hizmet veriyorlarsa depremzede vatandaşlarımıza da aynı hizmeti ve özeni gösteriyorlar. Tüm berber ve kuaför arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Yaraları hep beraber saracağız inşallah” dedi.DEPREMBERBER

Yazdır e-Posta