Tüm Haberler

BOZKIR’DA 3 ARALIK ENGELLİLER GÜNÜ ETKİNLİĞİNİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

engelliöğrenciler

Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı “3 Aralık Engelliler Günü” dolayısıyla Serüstat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bahçesinde düzenlenen programda özel eğitim öğrencileriyle bir araya geldi.

Düzenlenen etkinliğe Başkan Saygı’nın yanı sıra Bozkır Kaymakamı Tolga Turan, Milli Eğitim Müdürü Mustafa Demirci ve veliler katıldı.engelliöğrenciler2

Engellerin sevgi ve empatiyle kalkacağını belirten Başkan Saygı: 3 Aralık Engelliler Günü’ne farkındalık oluşturmak adına, Serüstat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bahçesinde düzenlenen etkinlikte özel eğitim öğrencilerimizle birlikteyiz. Sevginin yıkamayacağı hiçbir duvar yoktur. Hepsi pırıl pırıl muhteşem çocuklar. Burada bu çocuklarımızı toplumsal zorluklara ve günlük hayata adapte olmaları için çalışan kıymetli öğretmenlerimize teşekkür ediyorum. Bu güzel etkinlikte çocuklarımızı bu şekilde mutlu görünce bizlerde mutlu olduk. Her zaman çocuklarımızın ve engelli bireylerimizin yanında olmaya devam edeceğiz. Bu etkinliği düzenleyen Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Demirci başta olmak üzere, Serüstat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürümüz Yetiş Yüksel’e ve öğretmenlerimize teşekkür ediyorum.

Yazdır e-Posta