The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading Open Account Offer Bet365 Make a deposit of £10-£200 and then enter the 10-digit bonus code You can get a free bet right now when you open an account.

Tüm Haberler

Yeni Çöp Kamyonu Hibesi Bozkır Belediyesi Araç Envanterine Girdi

yenicöpkamyonu

Bozkır’a Çöp Kamyonu Hibesi

Bozkır Belediyesi Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından 1 adet çöp kamyonu hibesi aldı. Yeni büyükşehir yasasıyla birlikte mahalle sayısının 3’ten 52’ye çıkan Bozkır’ın ihtiyacını büyük ölçüde karşılayacak olan çöp kamyonu Bozkır’a ulaştı ve Belediyenin araç envanterine girdi.

           Çöp kamyonunu teslim alan Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı, ilçeye kazandırılan kamyonun hayırlı olmasını diledi. Kamyonun envantere girmesiyle birlikte mahallelerde kullanılmaya başlanılarak mahallelerin katı atık sorununu en aza indireceğini belirten Başkan Saygı, “Büyükşehir yasasıyla birlikte Bozkır’ımızın mahalle sayısı 3’ten 52’ye çıktı. En uç iki mahallemizin arasındaki mesafe ise 80 kilometreden fazla olmuştur. Hibe olarak aldığımız çöp kamyonu geniş bir alana yayılan Bozkır’ımıza daha çok hizmet sunmamıza vesile olacaktır. Bu kamyonu Bozkır’ımıza kazandıran Çevre ve Şehircilik Bakanımız sayın Murat Kurum olmak üzere, Milletvekilimiz Ziya Altunyaldız’a, Büyükşehir Belediye Başkanımız Uğur İbrahim Altay’a ve partimizin il teşkilatına teşekkür ediyorum. İlçemize hayırlı olsun” diye konuştu.

 

Yazdır e-Posta