The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading Open Account Offer Bet365 Make a deposit of £10-£200 and then enter the 10-digit bonus code You can get a free bet right now when you open an account.

Tüm Haberler

Başkan Saygı'dan Mevlid Kandili Mesajı

mevlid kandili

Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı, Peygamber Efendimizin doğum günü olan Mevlid Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Mevlid Kandilinin, tüm İslam Âlemine, Bozkırlı hemşerilerimize sağlık, mutluluk ve refah getirmesini dileyen Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı “Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed(S.A.V)'in dünyaya teşriflerinin yıl dönümü olan Mevlid Kandili’ni, bir kez daha birlik ve beraberlik duyguları içinde ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Hz. Peygamberimiz (S.A.V) bütün insanlık için bir yol gösterici, sönmeyen bir kandildir. Onun doğumu insanlık tarihinin en önemli hadiselerinden biridir. Çünkü Yüce Allah onu bütün âlemlere rahmet olarak göndermiştir. Peygamberimizin dünyaya teşrif ettiği bu mübarek gecede, Mevla'nın sonsuz affından, merhametinden, iyiliğinden ve gönüllere huzuru dolduran o yüce rahmetinden hepimizin faydalanmasını temenni ederim. Bu vesileyle sevgili Peygamberimizin dünyayı şereflendirmesinin yıl dönümü olan Mevlid kandilinin bütün insanlığa rahmet ve huzur getirmesini Yüce Mevla'dan niyaz eder, bütün İslam âleminin ve değerli Bozkırlı hemşehrilerimin Mevlid Kandili'ni tebrik eder; birliğimize, beraberliğimize ve hayırlara vesile olmasını temenni ederim" dedi.

Yazdır e-Posta