The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading Open Account Offer Bet365 Make a deposit of £10-£200 and then enter the 10-digit bonus code You can get a free bet right now when you open an account.

Tüm Haberler

Bozkır’da Fener Alayı Düzenlendi

feneralayı 1

 

Cumhuriyetimizin 96. Yılı Bozkır’da düzenlenen fener alayıyla kutlandı. Bozkır Belediyesi tarafından Cumhuriyetimizin 96. Yılı anına düzenlenen fener alayı yürüyüşüne Bozkır Belediye Başkanı Sadettin saygı, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşları başkanları, daire amirleri, öğrenciler ve ilçe sakinleri katıldı.

           Kaymakamlık binası önünden anıt meydanına kadar meşalelerle birlikte yürüyen ilçe sakinleri, İstiklal Marşını hep bir ağızdan okuyarak Cumhuriyetin 96. Yılını coşkuyla kutladı. Anıt meydanını dolduran vatandaşlar tarafından 10. Yıl marşı ve İzmir Marşı’nın da sıklıkla söylenmesinin akabinde konuşma gerçekleştiren Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı, konuşmasının başında Cumhuriyeti bizlere emanet eden Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, kurtuluş kahramanlarımızı ve tüm aziz şehitlerimizi rahmetle, minnetle, şükranla andığını söyledi. Cumhuriyeti ilelebet müdafaa ve muhafaza edeceklerini, cumhuriyeti daha ileriye taşımak için canla başla çalışmaya devam edeceklerini sözlerine ekleyen Başkan Saygı, konuşmasını şu şekilde sürdürdü, “Birlik ve beraberlik içerisinde Cumhuriyetimizin 96. Yılı anısına düzenlemiş olduğumuz fener alayına katılan herkese teşekkür ediyorum. Böyle anlamlı bir etkinlikte sizlerle bir arada olmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyorum. Birliğimiz ve beraberliğimiz sayesinde kurulan cumhuriyetimizi yine birlik ve beraberliğimizle koruyup daha ileriye taşıyacağız. Birlik ve beraberliğimizin daim olmasını diliyorum. Bu anlamlı gün vesilesiyle Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve onun silah arkadaşlarını, kurtuluş kahramanı şehitlerimizi ve tüm aziz şehitlerimizi rahmetle anıyorum” diye konuştu.

feneralayı 2

feneralayı 3

feneralayı 4

feneralayı 5

feneralayı 6

 

            

Yazdır e-Posta