The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading Open Account Offer Bet365 Make a deposit of £10-£200 and then enter the 10-digit bonus code You can get a free bet right now when you open an account.

Tüm Haberler

Bozkır'dan Mehmetçiklere Selam

barışpınarı 11

S.Ü. Bozkır Meslek Yüksekokulu Barış Harekatına destek yürüyüşü gerçekleştirdi. Yürüyüşe Eski Orman Bakanı Ak Parti Genel Merkez SKM Başkanı Harun Tüfekçi, Bozkır Kaymakamı Oltan Bayraktar, Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı, kurum amirleri ve siyasi parti temsilcileri de katıldı.

           Yürüyüş öncesinde konuşan Bozkır Meslek Yüksekokulu Müdürü Ahu Cavlazoğlu, vatanımızın ve milletimizin bekası için, sınırlarımızın güvenliği için devletimizin yürütmüş olduğu Barış Pınarı Harekatını tüm üniversite ve akademik kadro olarak desteklediklerini belirtti. Üniversite olarak eğitimin yanında öğrencilerin manevi iklimlerine girebilmenin ve vatan sevgisinin en üst seviyeye çıkarılmasının da büyük öneme sahip olduğunu dile getiren Müdür Cavlazoğlu, bugünkü etkinlikte görev alan ve yürüyüşe katılan başta öğrenciler olmak üzere herkese teşekkür etti.

           Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı, yapmış olduğu konuşmasında Barış Pınarı Harekatının ülkemiz için bir zorunluluk haline geldiğini ve bu bağlamda terör odaklarının tek tek yok edildiğini vurgulayarak “Ülkemizin ve milletimizin selameti için, sınırlarımızın güvenliği için yürütülen Barış Pınarı Harekatına Bozkır olarak desteğimiz tamdır, devletimizin ve ordumuzun yanındayız. Bozkır, her zaman olduğu gibi bugün de daha güçlü bir iradeyle ordumuzun ve devletimizin yanındadır. Burada bulunan sevgili gençlerimize teşekkür ediyorum. Geleceğimizin teminatı öğrencilerimizin böylesine anlamlı bir etkinlikte en önde yer almasından dolayı büyük mutluluk duydum. Bu vesileyle programda emeği geçen herkese teşekkür ediyor, Barış Pınarı Harekatında önemli bir görev yürüten Mehmetçiklerimize muvaffakiyetler diliyor, şehitlerimizi rahmetle anıyorum. Allah askerimizin ayağına taş değdirmesin, devletimize ve milletimize zeval vermesin” diye konuştu.

           Eski Orman Bakan Yardımcısı, Ak Parti Genel Merkez SKM Başkanı Harun Tüfekçi, Bozkır’ın vatan ve millet sevgisine her dönem şahit olduğunu, düzenlenen etkinliğe katılmaktan mutluluk duyduğunu ifade eden Başkan Tüfekçi, emeği geçenlere teşekkür ederek birlik ve beraberliğin daim olmasını diledi.

           Konuşmaların akabinde ilçe protokolü ve öğrenciler anıt meydanına kadar yürüdü ve anıt meydanında istiklal marşının okunmasıyla program son buldu.

barışpınarı 8

barışpınarı 1

barışpınarı 2

barışpınarı 3

barışpınarı 5

barışpınarı 6

Yazdır e-Posta