The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading Open Account Offer Bet365 Make a deposit of £10-£200 and then enter the 10-digit bonus code You can get a free bet right now when you open an account.

Tüm Haberler

Zeytinburnu ve Bozkır'ın Kardeşlik Bağları Güçleniyor

Kardeş iki ilçe Zeytinburnu ve Bozkır 1

Bozkır ve Zeytinburnu’nun Kardeşlik Bağları Güçleniyor    

Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı, Zeytinburnu Belediye Başkanı Ömer Arısoy ile birlikte kardeş iki ilçe olan Bozkır ve Zeytinburnu ilçelerinin kardeşlik bağlarının güçlenmesi için istişare toplantısı gerçekleştirdi. İstişare toplantısına Ak Parti Bozkır İlçe Başkanı Kadir Güven, KONSİAD Başkanı Kemal Çelik, Bozkırlılar Vakfı Başkanı Kamil Bilgin, Bozkırlılar Derneği Başkanı Mustafa Göksu, Zeytinburnu Belediye Meclis Üyesi Halis Özgenç, Bozkırlılar Derneği Başkan yardımcısı Mehmet Güven de katıldı.

           İstişare toplantısında iki kardeş ilçe olan Zeytinburnu ve Bozkır ilçelerinin kardeşlik bağlarının güçlendirilmesi adına yapılacak olan çalışmalar istişare edilirken, işbirliği protokolünün hazırlanması için çalışmalar başladı. Zeytinburnu Belediyesi tarafından kardeşlik bağlarının güçlendirilmesi adına Bozkır’a kazandırılması planlanan yatırımların da istişare edildiği toplantıdan sonra başkanlar Zeytinburnu bilgi evlerini inceledi.

           İki kardeş ilçenin birlik ve beraberliği adına bu toplantının önemli bir yere sahip olduğunu dile getiren Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı, Zeytinburnu’nda yaşayan yaklaşık 30 bin Bozkırlının Bozkır ile Zeytinburnu’nu birbirine bağlayan en temel unsur olduğunu söyledi.

           Bozkır ile sevgiyle, muhabbetle gönülden yakın olduklarını ifade eden Zeytinburnu Belediye Başkanı Ömer Arısoy, birlik ve beraberliğiyle her ilçeye örnek olacak kardeş iki ilçenin temellerini attıklarını ifade ederek toplantının hayırlara vesile olmasını diledi.  

Kardeş iki ilçe Zeytinburnu ve Bozkır 2

Kardeş iki ilçe Zeytinburnu ve Bozkır 3

Kardeş iki ilçe Zeytinburnu ve Bozkır 4

Kardeş iki ilçe Zeytinburnu ve Bozkır 5

 

Yazdır e-Posta