The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading Open Account Offer Bet365 Make a deposit of £10-£200 and then enter the 10-digit bonus code You can get a free bet right now when you open an account.

Tüm Haberler

Bozkır'ın mahallelerinde hummalı çalışmalar devam ediyor

MahCalisma2018 3

Bozkır’ın 51 mahallesinde başlatılan hummalı çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Daha önce yol çalışması tamamlanan Boyalı, Kozağaç, Sorkun, Koçaş, Sarıoğlan, Kuzören, Karacahisar, Kayacılar ve Demirasaf mahallesinden sonra çalışmalar Kızılçakır ve Taşbaşı Mahallelerinde devam ediyor.

        Son olarak Kızılçakır mahallesinde devam eden parke taşı döşeme çalışmalarını Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Şefi Muammer Bayram ve Kızılçakır Muhtarı Yüksel Erkul ile birlikte yerinde inceleyen Bozkır Belediye Başkanı İbrahim Gün, 51 mahallenin tamamında başlatılan çalışmaların Bozkır’ın tarihinde ilk denilebilecek nitelikte olduğunu, çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte mahallelerde çamurlu ve tozlu yol sorununun önemli ölçüde giderileceğini söyledi.

        Çalışmalardan 51 mahallenin yararlanacağını, çalışmaların sadece yol ile sınırlı kalmayacağını, çalışmaların içerisinde duvar, kaldırım vb. gibi çalışmaların da yer alacağını sözlerine ekleyen Başkan Gün, konuşmalarında şu ifadelere yer verdi, “bu güne kadar yapmış olduğumuz çalışmalarla Bozkır gün yüzüne çıktı. Özellikle uzun yıllar yapılmayı bekleyen mahallelerimizdeki yolları yaparak mahalle sakinlerimizin hayır duasını aldık. Bu çalışmalarımızı yıl boyunca devam ettirerek bütün mahallelerimize bu hizmeti götürme gayreti içerisindeyiz. İnşallah çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte de mahallelerimizde çok önemli bir sorun kalmayacak. Çalışmaların yürütülmesinde emeği geçen personellerime teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Mahalle içindeki parke taşı döşeme çalışmalarını yerinde inceledikten sonra Sarıoğlan-Kızılçakır-Karagüney yolu güzergahında devam eden asfaltlama çalışmalarını da yerinde inceleyen Başkan Gün, bu yolun yıl içerisinde çok kullanıldığını, yolun yapımıyla birlikte birçok mahallenin yol sorunun çözülmüş olacağını belirtti, asfalt çalışmasında emeği geçenlere teşekkür etti.

MahCalisma2018 2

MahCalisma2018 1

Yazdır e-Posta