The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading Open Account Offer Bet365 Make a deposit of £10-£200 and then enter the 10-digit bonus code You can get a free bet right now when you open an account.

Tüm Haberler

Yılın Ahilik Ödülü Bozkır Tahini'ne verildi

2018ahiliktahin 1

Bozkır Tahini Yılın Ahisi Seçildi

Tüm Türkiye’de 30 yılı aşkın bir süredir 17-23 Eylül tarihlerinde kutlanan ahilik haftasında Bozkır Tahini yılın ahisi seçilerek bir ilki gerçekleştirdi. İlk olarak Konya’da yılın ahisi seçilen Bozkır tahininin ödülünü, Bozkır tahinini temsilen Osman Kalay aldı. Bozkır Tahini adına Osman Kalay’a ödüllerini Konya Valisi Yakup Canbolat, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Bozkır Belediye Başkanı İbrahim Gün, Konya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Muharrem Karabacak ve Bozkır Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Niyazi Yavuzer takdim etti.

        Ödül töreninin akabinde açıklamalarda bulunan Bozkır Belediye İbrahim Gün, “ödülün Bozkır’a kazandırılmasında Bozkır tahini üretimi yapan tüm firmalarımızın ayrı ayrı başarısı vardır. Bozkır tahini üretimi yapan tüm esnaflarımızı ayrı ayrı tebrik ediyorum. Ayrıca bu ödülün Bozkır’a kazandırılmasında emeği geçen Konya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Muharrem Karabacak ve Bozkır Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Niyazi Yavuzer’e de teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

        Bozkır tahininin bu ödülle birlikte artık bir dünya markası olduğunun tescillenmesine çok yaklaşıldığını da sözlerine ekleyen Başkan Gün açıklamalarını şu şekilde sürdürdü, “Bozkır tahini artık ulusal markanın yanında dünya markası olma yolunda hızla ilerliyor. Cumartesi günü Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımlarıyla kutlanacak olan ahilik haftasında Türkiye’nin ahisi ödülünü alacak olan Bozkır Tahini, büyük bir başarıya imza atmış olacak. Bozkır Tahini’ni temsilen ödülü Osman Kalay amcamız alacak. Bozkır’ımıza hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

        Bozkır Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Niyazi Yavuzer yapmış olduğu açıklamada “Bozkır tahini hak ettiği değeri almaya başladı. Özveriyle çalışan tüm esnaflarımızı yürekten tebrik ediyorum. Bu ödülün Bozkır’a kazandırılmasında emeği geçen herkes de ayrıca teşekkür ediyorum. Esnaflarımızın başarısı bizim mutluluğumuzdur” diye konuştu.

2018ahiliktahin 2

2018ahiliktahin 3

2018ahiliktahin 4

Yazdır e-Posta