The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading Open Account Offer Bet365 Make a deposit of £10-£200 and then enter the 10-digit bonus code You can get a free bet right now when you open an account.

Tüm Haberler

Bozkır Belediye Başkanı İbrahim Gün, Personelleriyle Bayramlaştı

2018krbnbyrmlsma 1

Bozkır Belediye Başkanı İbrahim Gün, kurban bayramı dolayısıyla personelleriyle bir araya gelerek bayramlaştı.

        Bayramlaşma programından önce konuşan Bozkır Belediye Başkanı İbrahim Gün, 4,5 yıl boyunca birlik, beraberlik ve dayanışma içinde azimle çalışan tüm personellerine teşekkür etti. 4,5 yılda yapılan hizmetlerle Bozkır’ın çehresini değiştirdiklerini ve bu başarının gelecek yıllarda konuşulacağını vurgulayan Başkan Gün, bu başarının sağlanmasında en temel yapı taşı olan tüm personellerini de ayrıca tebrik etti.

        Bu bayramın, Bozkır’da çok hareketli geçtiğini, bayramın 3 ve 4. Günleri ilçe merkezinde ve kurban pazarında incelemelerde bulunduğunu hatırlatan Başkan Gün, “bu bayram Bozkır’da çok hareketli geçti. Edindiğimiz bilgilere göre yaklaşık 20 bin civarında gurbetçimizi Bozkır’da ağırladık. İlçemiz adına gurbetçi hemşehrilerimizi Bozkır’ımızda ağırlamaktan mutluluk duyduk. Şenliklerimiz de ayrıca dolu dolu geçti. Her bir şenliğimizde birliğimiz ve beraberliğimiz güzel ve anlamlıydı” dedi.

        3 ay içerisinde çalışmalar tamamlanacak

3 ay içerisinde ilçe merkezinde yürütülen çalışmaların tamamlanarak ilçede yapı çalışmalarının tamamlanacağını sözlerine ekleyen Bozkır Belediye Başkanı İbrahim Gün, çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte Bozkır’ın daha cazibeli hale geleceğini vurguladı. İlçe merkezinde yapılan hummalı çalışmaların 51 mahallenin tamamında da yürütüldüğünü sözlerine ekleyen Başkan Gün, belirlenen program dahilinde yapılan çalışmaların tüm mahallelere ulaşacağını söyledi ve akabinde tek tek tüm personelleriyle bayramlaşarak hayırlı mesailer dileklerini iletti.

2018krbnbyrmlsma 4

2018krbnbyrmlsma 3

 

Yazdır e-Posta