The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading Open Account Offer Bet365 Make a deposit of £10-£200 and then enter the 10-digit bonus code You can get a free bet right now when you open an account.

Tüm Haberler

Kurban Bayramı Kutlaması

5F4F46B1 3EC8 4EF5 A225 C09749240F92

Bozkır Belediye Başkanı İbrahim Gün, Kurban Bayramı dolayısıyla bir tebrik mesajı yayımladı. 
Başkan Gün’ün yayımlamış olduğu kurban bayramı mesajı şu şekilde, “Bayramlar, millet olarak birliğimizi ve beraberliğimi pekiştirdiğimiz, sıla-i rahimde bulunduğumuz, çocukların sevincini paylaştığımız, akraba ziyareti yaptığımız çok özel gündür. Bu bayram yine aynı şekilde uzaktan ve yakından birçok hemşehrimiz, hem kurban ibadetini yerine getirecek hem de bir ve beraber olmaya devam edecek. Bu bayramın tüm hemşehrilemizin bir olmasına, beraber olmasına ve dayanışma içerisinde olmasına vesile olacağını ümit ediyorum. 
Her sene olduğu gibi bu sene de gurbette olup yürekleri Bozkır ile atan hemşehrilerimiz Bozkır’a gelip sıla-i rahim de bulunacak, Bozkır adeta Bozkır’a sığmayacak. Bu bereketli topraklarda olmanın, havasını solumanın bereketine ulaşacak olan hemşehrilerimizi Bozkır’ımız her zaman misafirperverliğiyle bağrına basmaya devam edecektir. Bayramın akabinde yapılacak olan mahalle şenlikleriyle de Bozkır’ımızın daha gür bir şekilde bir ve beraber olacaktır. 
Türkiye, dünyanın başına ne kadar musallat olan tehdit varsa, hepsine birden maruz kalan tek ülkedir. Son zamanlarda küresel güçlerin başlatmış olduğu ekonomik savaş ile ülkemizin dirayetini, vatandaşlarımızın refahını, huzurunu, birliğimizi ve beraberliğimizihedef almışlardır. Millet olarak bir ve beraber olduğumuz sürece hiçbir tehdit bizleri yıldıramayacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle gurbetten Bozkır’ımıza gelen hemşehrilerimize hoş geldiniz diyor, tüm hemşehrilerimizin kurban bayramını tebrik ediyorum” diye konuştu.

Yazdır e-Posta