The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading Open Account Offer Bet365 Make a deposit of £10-£200 and then enter the 10-digit bonus code You can get a free bet right now when you open an account.

Tüm Haberler

Başkan Gün'den Dünyaca Ünlü Kalp Cerrahı Bozkırlı Prof. Dr. Mustafa Öz'e Ziyaret

ozziy2018 2

Bozkır Belediye Başkanı İbrahim Gün, Bozkırlı Prof. Dr. Mustafa Öz’ü İstanbul’daki evinde ziyaret etti.

        İstanbul Bozkırlılar Derneğinin Geleneksel Piknik Şöleninin akabinde dünyaca ünlü kalp cerrahı olan Prof. Dr. Mehmet Öz’ün babası olan dünyaca ünlü kalp cerrahı Prof. Dr. Mustafa Öz’ü İstanbul’daki evinde ziyaret eden Bozkır Belediye Başkanı İbrahim Gün, ziyarette Bozkır’ı konuştuklarını, eski günleri yad ettiklerini, hocamızın Bozkır’a kazandırdıklarını ve tüm Bozkırlıların kendisiyle gurur duyduğunu konuştuklarını belirtti.

        Bozkır’ın en önemli isimlerinden bir tanesi olan Prof. Dr. Mustafa Öz’ün ismini Bozkır’da yaşatmaya devam ettiklerini de sözlerine ekleyen Başkan Gün, “hocamızın ismi devamlı Bozkır’da yaşayacak. Çünkü Bozkır olarak hocamıza vefa borcumuz var ve hocamıza ne kadar dua etsek azdır. Son olarak 2016 yılında restoresini tamamladığımız ilçe merkezindeki modern aile ve çay bahçesinin ismini, orada oturan her bir Bozkırlının hocamızı hatırlaması ve hayırla yad etmesi için hocamızın ismini vermiştik. Hocamız çok memnun kalmıştı o zaman. Hocamız Bozkırlıları çok seviyor, aynı şekilde Bozkırlılar da hocamızı çok seviyor. Hocamızın sağlık durumu gayet iyi ve ayrı ayrı tüm Bozkırlı hemşehrilerimize selamları var. Allah uzun ömürler versin” diye konuştu.

ozziy2018 1

Yazdır e-Posta