The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading Open Account Offer Bet365 Make a deposit of £10-£200 and then enter the 10-digit bonus code You can get a free bet right now when you open an account.

Tüm Haberler

Bozkır Gençlik Merkezi, düzenlenen törenle hizmete açıldı.

genclikmerkacilisi 19

Bozkır Gençlik Merkezi, düzenlenen törenle hizmete açıldı.

        Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yapımına yaklaşık 2 yıl önce başlanılan Bozkır Gençlik Merkezi, Konya Valisi Yakup Canbolat, Gençlik ve Spor Bakanlığı Müsteşarı Faruk Özçelik, Gençlik ve Spor Bakanlığı Genel Müdürü Mehmet Baykan, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Konya Milletvekili Ziya Altunyaldız, bir önceki Konya Büşükşehir Belediye Başkanı Milletvekili Adayı Tahir Akyürek, Ak Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı’nın katılımlarıyla açıldı.

        Açılış programının açış konuşmasını yapan Bozkır Belediye Başkanı İbrahim Gün, 5 yıl önce Bozkır için hayal olan projelerin 5 yıl sonunda gerçeğe dönüştüğünün altını çizdi. Bozkır’ın diğer hayal projeleri arasında yer alan diğer projelerin de bir bir hayata geçirildiği bu dönemin Bozkır tarihine hizmetin en üst seviyeye çıktığı yıllar alarak anılacağını vurgulayarak, “5 yıl önce hayal olarak gördüğümüz projelerimiz Ak Partimizin ve Hükümetimizin yereldeki desteğiyle gerçeğe dönüştü. 5 yıl önce hayal projeler arasında gördüğümüz gençlik merkezimizin bugün açılışını gerçekleştiriyoruz. Bundan sonraki süreçte daha fazla proje üreterek, bu projeleri gerçekleştirip Bozkır’ımıza kazandırmak için canla başla çalışmaya devam edeceğiz. Bu projemizin hayata geçmesinde emeği geçen temelini de kendisi bizzat atıp her daim işin takipçisi olan Sayın Valimiz Yakup Canbolat’a, Milletvekilimiz Ziya ALtunyaldız’a, Gençlik ve Spor Bakanlığı Müsteşarımız Faruk Özçelik’e Genel Müdürümüz Mehmet Baykan’a, Ak Parti Teşkilatımıza tüm Bozkırlı vatandaşlarımız adına teşekkürlerimi sunuyorum. Hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” diye konuştu.

        Konuşmasında, Bozkır Gençlik Merkezinin Bozkır’a hayırlı olmasını dileyen Ak Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı, bu hizmetin Bozkır’a kazandırılmasında emeği geçen herkese teşekkür etti.

        Gençlik ve Spor Bakanlığı Müsteşarı Faruk Özçelik ise, Bakanlığın Konya yatırımlarına dikkat çekerek, Bakanlık hizmetlerinin merkezde olduğu gibi taşrada da hızla devam ettiğini belirterek, Konya ilçelerinin gerek gençlik merkezleri anlamında, gerekse yurt anlamında önemli derecede yararlandığını vurguladı, gençlik merkezinin Bozkır gençliğine emanet ettiğini, çok verimli kullanmalarını temenni ettiğini söyledi.

        Bozkır’ın önceki dönem Büyükşehir Belediye Başkanı, şimdi Ak Parti Milletvekili Adayı Tahir Akyürek ile birlikte hizmette önemli mesafeler aldığını, aynı hizmetlerin imkanlar çerçevesinde artarak devam edeceğinin vurguladı, gençlik merkezinin Bozkır’a çok yakışan bir hizmet olduğunu ve Bozkır’ımıza hayırlı olmasını diledi.

        Bozkır’ın her zaman olduğu gibi bu seçimlerde de Ak Partiye en yüksek desteği vereceğine inandığını söyleyen Ak Parti Konya Milletvekili Ziya Altunyaldız, “Bozkır, her zaman yüzümüzü güldürdü, biz de hizmetlerimizle Bozkır’ımızın yüzünü güldürmeye devam ediyoruz. Yollarıyla, köprüleriyle, mezbahanesiyle, rekreasyon projesiyle, otogarıyla daha sayamayacağımız nice hizmetleri 5 yıl gibi kısa süre içerisinde hayata geçirdik. Bu hizmetlerin devamını bundan sonraki süreçte de aynı şekilde devam ettireceğiz. Bozkır’ımıza kazandırdığımız Gençlik merkezinin hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

        Yaklaşık 2 yıl önce burada bulunan hemen hemen aynı kişilerle temellerini birlikte attıkları projenin tamamlanarak bugün hizmete açılacak olmasından dolayı duyduğu mutluluğu ifade eden Konya Valisi Yakup Canbolat, hizmetin Bozkır’a hayırlı olmasını diledi.

        Konuşmaların ardından kurdele kesimiyle birlikte gençlik merkezinin açılışı yapıldı. Açılışın akabinde protokol ve çok sayıda vatandaş, gençlik merkezini gezdi.

genclikmerkacilisi 2

 genclikmerkacilisi 5

 genclikmerkacilisi 7

 genclikmerkacilisi 11

 genclikmerkacilisi 17

Yazdır e-Posta