The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading Open Account Offer Bet365 Make a deposit of £10-£200 and then enter the 10-digit bonus code You can get a free bet right now when you open an account.

Tüm Haberler

Bozkır'ın Prestij Projesinin Temelleri Görkemli Bir Törenle Atıldı.

Bu Proje, Bozkır’ın Çehresi Değişecek, Cazibesini Arttıracak…

Bozkır’ın en önemli 3 prestij projesi arasında yer alan Çarşamba Çayı Rekreasyon ve çevre düzenleme projesinin temelleri, düzenlenen törenle atıldı. Temel atma töreninin akabinde ilçeye kazandırılan Selçuklu-Bozkır Kapalı Pazar alanının, Bozkır Anıt Meydanının ve Şehit Astsubay Ömer Halisdemir Yürüyüş yolunun açılışı gerçekleştirildi. Temel atma töreni ve açılış programının akabinde Bozkırlılar 5 bin kişilik iftar yemeğinde bir araya geldiler.

Temel atma töreninin açış konuşmasını yapan Bozkır Belediye Başkanı İbrahim Gün, kendisini en çok heyecanlandıran projelerden bir tanesinin temelini atacaklarını ifade ederek, “bu zamana kadar en çok heyecanlandığım projenin temelini atacağız. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Yaklaşık 3 yıldır bu projenin üzerinde çalışıyorduk ve nihayet sonuca ulaşarak hayata geçirdik. İnşallah yaz aylarının sonunda tamamlanmasını planladığımız projemiz, Bozkır’ın çehresini değiştirecek, cazibesini arttıracak. Tekrardan hayırlı olmasını diliyorum, emeği geçenlere teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, törende yaptığı konuşmada Büyükşehir Belediyesi’nin Bozkır’a bugüne kadar toplam 75 milyon liralık yatırım yaptığını dile getirerek, “KOSKİ Genel Müdürlüğümüz ilçemize 43 milyon liralık yatırım yaptı. Prestij cadde, mahalle yollarının tamamlanması, Şehir Konağı, mahalle yolları, Bozkır Konağı restorasyonu, 6 adet açık halı saha, 2,5 milyon liraya mal olacak Çarşamba Çayı Rekreasyon Çalışması, mezbaha ihalesi yapıldı. Konya Belediyeciliği Türkiye’nin en önemli belediyecilik markalarından biri. Bugüne kadar hizmet eden belediye başkanlarımızdan aldığımız çıtayı bizler de daha yukarılara taşımak için gayret edeceğiz. Bu konuda sizlerin desteği çok önemli. Önümüzde 24 Haziran Seçimleri var. Bozkır’ın artık ilçeler arasında birinci sıraya yükselmesi gerekiyor” diye konuştu.

ALTAY: BOZKIR’IN ÇEHRESİ DEĞİŞECEK

Başkan Uğur İbrahim Altay, Çarşamba Çayı Rekreasyon Projesi’nin ilçeye hayırlar getirmesini dileyerek şunları söyledi: “Bozkırımızın çok önemli bir projesinin temelini atıyoruz. Bozkırımız için hayırlı olmasını temenni ediyorum. Bozkır’ın çehresini değiştirecek, Bozkır’a gelecekleri etkileyecek Bozkır Çayı Rekreasyon ve Çevre Düzenlemesi inşallah en kısa sürede tamamlanacak ve Bozkır’a gelenler Bozkır’dan bir kez daha etkilenecek” diye konuştu.

AKYÜREK: KONYA’YA YAPTIKLARIMIZI ANLATMAYA VAKİTLER YETMEZ

Konuşmasında Büyükşehir Belediye Başkanlığı döneminde hayata geçirilen yatırım ve projelerden bahseden AK Parti Konya Milletvekili Adayı Tahir Akyürek, 24 Haziran’ın önemi ve muhalefetin iktidar eleştirilerine de cevap verdi. Akyürek, “Muhalefet buraya da gelecek. Onlara sorun, siz bugüne kadar ne yaptınız, taş üstüne taş koydunuz mu, bugüne kadar hangi eseri halkımıza armağan ettiniz, eleştirmeye çalıştığınız Cumhurbaşkanı ve AK Parti Hükümeti’nin yaptığı eserleri sayalım mı diye bir sorun. Ama sadece Konya’dakini, sadece Bozkır’dakini saymaya kalksak inanın vakit yetmez” dedi.

Türkiye’nin bölünmek parçalanmak istendiğini kaydeden Akyürek, “Bunun karşısında da dimdik durabilecek olan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan. Bugüne kadar boyun eğdirmek isteyenlere asla boyun eğmedi. Bugüne kadar karşısında el pençe divan durmasını isteyenlere karşı asla öyle durmadı. Milletimizi, mazimizi, ecdadımızı şerefle iradeyle cesaretle liyakatle temsil etti” diyerek 24 Haziran’da Cumhur İttifakı’na Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti’ye destek istedi.

ALTUNYALDIZ: KÜRESEL GÜÇLERİN OYUNLARI ENGELLENDİ

AK Parti Konya Milletvekili Ziya Altunyaldız da, Konya’nın her zaman davanın beşiği ve otağı olduğunu dile getirerek, “Bozkır ise bizler için her zaman enerji oldu. Bozkır bizler için bir yoldaş oldu, ana oldu, baba oldu. Bugün de Bozkırımızın kucağına sığınmaya geldik. Türkiye Cumhuriyeti’ni küresel dünyada başını eğdirmeden temsil eden, 16 yıldır gecesini gündüzüne katan, bu coğrafyanın küresel güçlerin oyun alanına dönüşmesini engelleyen ve coğrafyanın kaderine sahip olmak için her şeyini ortaya koyan Türkiye Cumhuriyetimizin Cumhurbaşkanı, liderimiz, genel başkanımız Recep Tayyip Erdoğan 24 Haziran’da Cumhurbaşkanlığı Sistemi’nin ilk cumhurbaşkanı olma yolunda her türlü çabayı göstermeye söz veriyoruz. Yol yürümeye koşmaya emek vermeye hazırız Allah’ın izniyle. Bozkır istediği zaman Konya ister. Konya istediği zaman tüm Türkiye ister” diye konuştu.

Konuşmaların ardından Bozkır Çarşamba Çayı Rekreasyon Projesi’nin temeli protokol üyelerinin katılımları ile atıldı, Selçuklu Belediyesi tarafından tamamlanan Bozkır Kapalı Pazar Yeri’nin ve Bozkır Belediyesi tarafından yapılan Şehit Astsubay Ömer Halisdemir Yürüyüş Yolu’nun açılışı da protokol üyelerinin katılımları ile gerçekleştirildi.

Temel atma törenine AK Parti Konya Milletvekili Adayı Süleyman Seçkin, Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Yalıhüyük Belediye Başkanı Hasan Koçer, Güneysınır Belediye Başkanı İsmail Özcan, Ahırlı Belediye Başkanı İsa Akgül, AK Parti İl Başkan Yardımcıları Seyit Mehmet Sümer ve Lokman Özturhan, AK Parti İl ve İlçe Teşkilatları ile çok sayıda Bozkırlı katıldı.

temelatma2018111

temelatma20181111

temelatma201811111

temelatma2018111111

temelatma20181111111

temelatma201811111111

temelatma2018111111111

temelatma20181111111111

temelatma201811111111111

temelatma2018111111111111

temelatma20181111111111111

temelatma201811111111111111

temelatma2018111111111111111

Yazdır e-Posta