The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading Open Account Offer Bet365 Make a deposit of £10-£200 and then enter the 10-digit bonus code You can get a free bet right now when you open an account.

Tüm Haberler

Başkan Gün, Dereköy Mahallesinde vatandaşlarla bir araya geldi

Bozkır Belediye Başkanı İbrahim Gün, Dereköy mahallesini ziyaret ederek çalışmaları yerinde inceledi, vatandaşlarla bir araya gelerek istek ve taleplerini dinledi.

        Dereköy mahallesi kahvehanesinde vatandaşlarla sohbet eden Başkan Gün, Dereköy mahallesinin Bozkır’ın en büyük mahalleleri arasında yer aldığını söyleyerek bu bağlamda mahalleye hizmet etmeye çalıştıklarını söyledi. Dereköy mahallesinde yapılan hizmetlere değinen Başkan Gün, mahallenin bu zamana kadar atıl kalan yerlerin bakımlarının yapıldığını, uzun zamandır giderilemeyen sorunlarının giderildiğini söyledi.

        Dereköy mahallesi için çalışma planlarının tamamlandığını da sözlerine ekleyen Başkan Gün, 2018 yılı sonuna kadar çalışma planı dahilinde mahallenin hiçbir sorununun kalmaması için çalışacaklarını belirtti.

        Daha sonra Çağlayan mahallesinde Çağlayan İlk ve Orta Öğretim okunu ziyaret eden Başkan Gün, öğretmenlerle sohbet etti. Okulun sorunlarını da yerinde inceleyen Başkan Gün, okulların sorunlarının giderilmesi, öğrencilerin daha iyi şartlarda eğitim görmesi, Bozkır’ın geleceğine doğrudan etki edeceğini söyleyerek okullarının sorunlarının giderilmesi için elinden geleni yapacağını belirtti.

derekoyziy2017 3

derekoyziy2017 1

derekoyziy2017 2

derekoyziy2017 4

Yazdır e-Posta