The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading Open Account Offer Bet365 Make a deposit of £10-£200 and then enter the 10-digit bonus code You can get a free bet right now when you open an account.

Tüm Haberler

Başkan Gün, Dereiçi mahallesinde vatandaşlarla bir araya geldi, çalışmaları yerinde inceledi

dereici2017 2

dereici2017 1

Bozkır Belediye Başkanı İbrahim Gün, Dereiçi mahallesinde devam eden grup suyu ve kanalizasyon çalışmalarını yerinde inceledi, mahalle sakinleriyle sohbet etti.

Çalışmaların 2018 yılı yaz aylarına kadar tamamlanacağının bilgisini veren Başkan Gün, çalışmaların tamamlanmasının akabinde üst yapıda mahallede önemli yatırımlar yapacaklarını belirtti.

        Dereiçi mahallesinde daha önce kanalizasyon çalışmaları girişimlerinin olduğunu ancak çeşitli sebeplerle kanalizasyon çalışmalarının yarım kaldığını sözlerine ekleyen Başkan Gün, mahallede devam eden kanalizasyon çalışmaları neticesinde 11.700 metre kanalizasyon hattı yapılacağını söyledi. Dereiçi mahallesinin grup suyuna bağlanarak kesintisiz suya kavuştuğunu da söyleyen Başkan Gün, kesintisiz suyun önümüzdeki günlerde mahalleye aktarımının yapılacağını belirtti. Başkan Gün, “Dereiçi mahallemizde daha önceden kanalizasyon yapımı için çalışmalar yapılmış ancak yarım kalmıştı. 2014 yılında yürürlüğe giren büyükşehir yasasıyla birlikte başlayan ilçelerdeki ve mahallelerdeki hummalı çalışma neticesinde Dereiçi mahallemizin yarım kalan kanalizasyonunu tamamlıyoruz. Yapılan çalışmayla birlikte mahallemizde 11.700 metre kanalizasyon hattı döşeniyor. Çalışmaların 2018’in yaz aylarına kadar tamamlanmasını planlıyoruz. Ayrıca mahallemizi grup suyu çalışmasıyla birlikte kesintisiz ve daha sağlıklı yayla suyuna kavuşturduk. Bu çalışmalar neticesinde mahallemizde 2018 yılı için önemli yatırımlar planladık. En önemli çalışmalarımızdan bir tanesi, mahallemizde uzun yıllardır yapılamayan yolların yapım çalışmalarıdır. Mahallemizde yapacağımız yol çalışmalarıyla birlikte mahallemizde tozlu ve çamurlu yol diye bir tabir kalmayacak” dedi.

Yazdır e-Posta