The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading Open Account Offer Bet365 Make a deposit of £10-£200 and then enter the 10-digit bonus code You can get a free bet right now when you open an account.

Tüm Haberler

Geleceğimizin teminatı özenle yetişiyor

Geleceğimizin teminatı özenle yetişiyor

Medeniyet Okulu projesi kapsamında Atatürk Orta Okulunda öğrenim gören öğrencilere “Öfkeli Olmamak, Sabırlı Olmak” konulu tiyatro gösterimi yapıldı. Bozkır Belediye Başkanı İbrahim Gün gösteriyi öğrencilerle birlikte izledi.

        Öğrencilerle birlikte tiyatro gösterisini aynı sırayı paylaşarak izleyen Bozkır Belediye Başkanı İbrahim Gün, tiyatro gösterisinden sonra öğrencilere yapmış olduğu konuşmasında kendileriyle gurur duyduklarını ifade etti. Geleceğimizi emanet edeceğimiz bu günün çocukları yarının büyüklerine güveninin tam olduğunu dile getiren Başkan Gün, “Türkiye’de ilk defa uzun vadede hedefler konuldu. 2023 ve 2071 hedefleri, gelecek nesillerimize ne kadar güvendiğimizin teminatıdır. Belki görürüm belki görmem ama sizler mutlaka bu hedeflere ulaşacak, ülkemizi çok daha iyi yerlere taşıyacaksınız. Hepinizle gurur duyuyoruz” dedi.

        Medeniyet Okulu projesinin Türkiye’ye örnek bir proje olduğunu söyleyen Başkan Gün, “Medeniyet Okulu projesi kapsamında öğrencilere milli değerlerimiz, sosyal değerlerimiz, dini değerlerimizin öğretilmesinin yanı sıra, insanların değerlerine sahip çıkması ve değerleriyle geleceğe yürümesine katkıda bulunuyor. Bu anlamda proje Bozkır’da başarıyla uygulanıyor. Projenin başarıyla uygulanmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. İnşallah gelecek yıllarda Bozkır’dan yeni bir Mustafa Öz gibi isimlerin çıkmasını temenni ediyorum” diye konuştu.

mednytokulu17 2

mednytokulu17 3

mednytokulu17 4

Yazdır e-Posta