The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading Open Account Offer Bet365 Make a deposit of £10-£200 and then enter the 10-digit bonus code You can get a free bet right now when you open an account.

Tüm Haberler

Bozkır Gençlik Merkezi Tamamlanıyor.

Bozkır gençlik merkezi tamamlanıyor

        Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Bozkır’a kazandırılan gençlik merkezinin yapımı tüm hızıyla devam ediyor. Gençlik merkezinin eylül ayına kadar bitirilmesi hedefleniyor.

        Bozkır kapalı spor salonu yanına inşa edilen gençlik merkezinin yapımı tamamlandıktan sonra ilçenin sosyal donatı alanlarına önemli katkı sağlayacak.

 800 kişilik konferans salonu

Gençlik merkezinin Bozkır’a değer katacağının altını çizen Bozkır Belediye Başkanı İbrahim Gün, gençlik merkezinin aynı zamanda gençlerimiz için ön önemli noktalardan biri olacağını söyledi. Bozkır’ın en büyük sorunlarından bir tanesi olan büyük konferans salonu eksikliğinin bu projeyle giderileceğini söyleyen Başkan Gün konuşmalarında şu ifadelere yer verdi, “gençlik merkezimizin bitmesiyle birlikte Bozkır’a yakışır, modern ve çok amaçlı 800 kişilik konferans salonu kazandırıyoruz. Konferans salonumuzla birlikte Bozkır’ın en önemli eksikliklerinden bir tanesine daha çözüm bulmuş oluyoruz. İlçemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Bozkır prestij kazanıyor

Bozkır’ın, yapılan yatırımlarla hem önemli sorunlarının giderildiğini, hem de prestij kazandığını sözlerine ekleyen Bozkır Belediye Başkanı İbrahim Gün, 2017 yılında hayata geçirilecek 3 önemli projeyle Bozkır’ın daha da prestij kazanacağını vurguladı.

Bozkır’ın 3 yıl içerisinde 51 milyonluk yatırım aldığına da dikkat çeken Başkan Gün, bu yıl ihaleye çıkacak olan projelerin, Çarşamba çayı rekreasyon projesi, Otogar projesi ve modern mezbahane projesi olduğunu da sözlerine ekledi. Başkan Gün bu projelerin hayırlara vesile olmasını dileyerek, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek’e teşekkür etti.

gncmrktaml 2

gncmrktaml 1

Yazdır e-Posta