The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading Open Account Offer Bet365 Make a deposit of £10-£200 and then enter the 10-digit bonus code You can get a free bet right now when you open an account.

Tüm Haberler

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi referandum oylamasında millet kazandı.

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi referandum oylamasında millet kazandı.
Bozkır Belediye Başkanı İbrahim Gün, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi referandum oylamasının sonuçları açıklandıktan sonra, seçim sonuçlarını değerlendirdi.
Referandumda kazananın yine millet olduğunu söyleyen Başkan Gün, “referandum sonuçları ülkemize, milletimize, Konya’mıza ve Bozkır’ımıza hayırlı olsun. Bilinmelidir ki yönetim sistemindeki bu değişim, bu dönüşüm uzun zamandır üzerinde durulan bir konuydu. Bu seçim sonuçları ülkemizin yeni bir başarılı bir döneme gireceğinin müjdecisidir. Bu seçim Türkiye tarihinde ilktir. Bu anayasa değişikliği herhangi bir anayasa değişikliği değildir. Bu çok farklıdır, çok anlamlıdır. Türkiye tarihinde ilk defa tamamen TBMM’nin ve milletimizin iradesiyle böylesine bir değişime milletimiz karar vermiştir. Referandum sonuçlarının tekrardan ülkemize, milletimize hayırlı olmasını diliyorum”
“Bozkır olarak referandum sürecinde hedefimizi %80 Evet oy oranı olarak belirlemiştik. Seçim sonuçlarımıza baktığımızda ilçemizden çıkan %73 Evet oy oranıyla hedefimize çok yaklaştık. Tüm halkımıza özellikle teşekkür ediyorum. Aldığımız bu oy oranı belediyecilik anlamında 26.400 nüfusumuzu kucaklayarak hizmetlerimizin artarak devam edeceğinin teminatıdır. Tekrardan tüm Bozkırlı hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Referandum sonuçları ülkemize, milletimize, Konya’mıza ve Bozkır’ımıza hayırlı olmasını diliyorum”

 

refsonc

refsonc1

refsonc2

refsonc4

refsonc5

refsonc6

refsonc7

refsonc8

Yazdır e-Posta