The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading Open Account Offer Bet365 Make a deposit of £10-£200 and then enter the 10-digit bonus code You can get a free bet right now when you open an account.

Tüm Haberler

Bozkır'a 51 Milyonluk Yatırım

51 Milyonluk Yatırım Törenle Hizmete Girdi
Konya Büyükşehir Belediyesi ve Bozkır Belediyesi ile birlikte yapılan 51 milyonluk yatırım, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek’in katılımıyla coşkulu bir törenle hizmete açıldı.
Bozkır Şehir Konağı önünde düzenlenen açılış töreninde açış konuşmasını yapan Bozkır Belediye Başkanı İbrahim Gün, Bozkır’ın bugünü için değil yarını için çalıştıklarının altını çizdi. Yeni Büyükşehir yasasıyla birlikte Büyükşehir Belediyesi ile birlikte ağabey-kardeş olduklarını sözlerine ekleyen Başkan Gün, Bozkır’ın kıyıda köşede kalmış bir ilçe olmaktan kurtulduğunu, artık vizyonel projelerle modern bir ilçe olma yolunda hızla ilerlediğini söyledi. Başkan Gün konuşmalarında şu ifadelere yer verdi, “bugün burada Bozkır’da 3 yıl içerisinde gerçekleştirilen 51 milyonluk dev yatırımların açılışını gerçekleştiriyoruz. Bu yatırımların hemen hemen hepsinde büyük emekleri bulunan, yaptığımız her işin altında imzası olan Büyükşehir Belediye Başkanım Sayın Tahir Akyürek’e tüm Bozkırlı hemşehrilerim adına teşekkür ediyorum. Ayrıca, bu coşkulu kalabalığı görünce sizlerin önünde bir söz vermek istiyoruz. İnşallah 16 nisanda Konya’da birinci ilçe olacağız. 16 nisanda Bozkır olarak tarih yazacağız” diye konuştu.
Bozkır’da yapılan yatırımların sine-vizyon gösterisinden sonra konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Bozkır’ın marka şehir olması için çalıştıklarını, bu bağlamda 3 yılda 51 milyonluk yatırımın gerçekleştiğini ve bu rakamın daha da artarak devam edeceğini söyledi. Başkan Akyürek “Bugün burada şehir konağımızın açılışını gerçekleştiriyoruz. Şehir konağımız Bozkır’a çok yakıştı. İçerisinde yüzme havuzu, aerobik salonu, fitness salonu ve birçok kurs odaları bulunuyor. Belediye Başkanımız İbrahim Gün’ün kendi başlattığı ve bitirdiği belediye ek hizmet binasının açılışını gerçekleştiriyoruz. Mahallelerimizdeki çocuk oyun parklarının, mahalle konaklarının, çağlayan yayla yolunun, çağlayan yaylasındaki beş bin tonluk grup suyu deposunun, prestij caddenin, tarihi belediye binası restorasyonu gibi saymakla bitiremeyeceğimiz birçok eserin açılışını gerçekleştiriyoruz. Ayrıca, Bozkır’a 3 yeni prestij proje daha kazandırıyoruz. Bu projelerimiz bu yıl itibariyle ihaleye çıkılarak yapılacak. Otogar, Modern mezbahane ve Çarşamba çayı rekreasyon projesi, Bozkır’ı marka şehir haline getirecek ve önemli eksiklikleri giderecek. Hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
16 Nisanda Kararımız Net, Oyumuz Evet
Başkan Akyürek “15 Temmuzda milletimizin bekasına yapılan hain darbe girişimi bir daha yaşanmasın diye sandık başına gidiyoruz. Ülkemizin geleceği için, çocuklarımızın geleceği için, daha güçlü Türkiye, daha güçlü Konya, daha güçlü Bozkır için 16 nisanda kararımız net, oyumuz EVET. Başkanımız büyük bir söz verdi. 16 nisanda Konya’da birinci olacaklarını söyledi. Eminim ki bunun için canla başla, tüm teşkilat mensuplarıyla birlikte çalışıyor. Tüm Bozkır halkına, Belediye Başkanımıza, Teşkilat Başkanımıza, teşkilat mensuplarımıza, Büyükşehir ve Bozkır meclis üyelerine, daire müdürlerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.
Konuşmaların ardından kurdeleler kesilerek şehir konağının açılışı yapıldı, şehir konağı incelendi.
Açılış töreninde Ak Parti Bozkır İlçe Başkanı Memduh Çelmeli, MHP Bozkır İlçe Başkanı Ata Küçükduran, Ak Parti Bozkır Teşkilat Mensupları, Daire Müdürleri ve çok sayıda Bozkır halkı katıldı.

acilis14

 

acilis1

acilis4

acilis9ü

 

acilis5

acilis15

acilis6

Yazdır e-Posta