The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading Open Account Offer Bet365 Make a deposit of £10-£200 and then enter the 10-digit bonus code You can get a free bet right now when you open an account.

Tüm Haberler

Bozkırlılar Vakfı ve SÖĞÜT-DER'den Başkan İbrahim Gün'e Ziyaret

Bozkırlılar Vakfı Genel Başkanı Kamil Bilgin ve Yönetim Kurulu Üyeleri, SÖĞÜT-DER Başkanı Muharrem Kalaycı ve Yönetim Kurulu Üyeleri Bozkır Belediye Başkanı İbrahim Gün’ü makamında ziyaret etti. Ziyarette Bozkır genelinde yapılacak olan sosyal yardımlaşma projeleri istişare edildi. Bozkır Belediye Başkanı İbrahim Gün, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Bozkır’a kazandıralan yatırımları yerinde anlattı.

        Heyet ile birlikte ilk olarak yapımı devam eden belediye ek hizmet binasını inceleyen Başkan Gün, belediye binasının yeni büyükşehir yasasıyla birlikte artan hizmet alanı nedeniyle ve mahalle sayısının 21 kat artarak 51 mahalle olması nedeniye yapıldığını söyleyedi. Belediye ek hizmet binasının tamamlanmasının ardından 51 mahalleye daha hızlı ve daha kalifiye hizmet vereceklerini söyleyen Başkan Gün, daha sonra şehir konağında incelemelerde bulundu. Şehir konağının Bozkır’ın sosyal alan ihtiyacını önemli ölçüde gidereceğini sözlerine ekleyen Başkan Gün, “Şehir konağımızla birlikte hizmete girecek olan yüzme havuzu, fitness salonu, aerobik salonu, toplantı odaları, eğitim odaları gibi faaliyetlerle ilçemizin önemli alanda sosyal alan eksikliğini giderecek”dedi.

        Heyet ile birlikte daha sonra kapalı pazar alanını ve restoresi tamamlanan tarihi eski belediye binasını ve tarihi Selçuklu taş köprüsünü inceleyen Başkan Gün, kapalı pazar alanının 3.500 m² alana yapıldığını ve bu alanın eski pazar yerinden 1.000 m² daha büyük olduğunu söyledi. Başkan Gün Pazar alanını Bozkır’a kazandıran Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay’a, tarihi Selçuklu taş köprüsünün restoresini üstlenen Karayolları Genel Müdürlüğüne ve tarihi eski belediye binasını restoresini yapan Büyükşehir Belediyesi İmar ve Şehircilik Dairesi Başkanlığına teşekkür etti.

        Bozkır’da devam eden yatırımları inceleyen heyet daha sonra Bozkır Kaymakamı Emre Öztürk’ü makamında ziyaret etti.

sogutderbozkirderziy 1

sogutderbozkirderziy 2

sogutderbozkirderziy 3

sogutderbozkirderziy 5

sogutderbozkirderziy 4

Yazdır e-Posta