The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading Open Account Offer Bet365 Make a deposit of £10-£200 and then enter the 10-digit bonus code You can get a free bet right now when you open an account.

Tüm Haberler

Bozkır'a atanan Kaymakam Emre Öztürk'e Başkan İbrahim Gün'den hayırlı olsun ziyareti

Bozkır Belediye Başkanı İbrahim Gün, Bozkır Kaymakamı Emre Öztürk’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Bozkır Belediyesi Ocak ayı meclis toplantısının akabinde Bozkır Belediye Başkanı İbrahim Gün, Ak Parti Bozkır İlçe Başkanı Memduh Çelmeli ve Bozkır Belediye Meclis Üyeleri, Bozkır Kaymakamlığına yeni atanan Kaymakam Emre Öztürk’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Kaymakam Öztürk’ü makamında ziyaret eden Başkan Gün, Bozkır hakkında bilgi vererek Bozkır’da devam eden yatırımları anlattı. Başkan Gün, Bozkır’ın Büyükşehir yasasıyla birlikte 27 bin nüfusa sahip olduğunu ve 51 mahalleye hizmet verdiklerini söyledi. Bozkır’da 3 medeniyetin yaşadığını ve sırasıyla Roma İmparatorluğu, Selçuklu Devleti ve Osmanlı Devletinin himayesinde çok eski bir yerleşim yeri olduğunu söyleyen Başkan Gün, Bozkır’ın bu anlamda tarihiselliğinin çok önemli olduğunu ve önemli tarihi eserleri bünyesinde barındırdığını söyledi.
Bozkır’da devam eden yatımlara değinen Bozkır Belediye Başkanı İbrahim Gün, Bozkır’da yatırımların devam edeceğinin altını çizerek “Bozkır Belediyesi olarak başlattığımız kalkınma atağında önemli yatırımları Kaymakamımız Emre Öztürk ile birlikte ilçemize kazandırmaya devam edeceğiz. Birlikte çalışarak Bozkır’da önemli işlere imza atacağız. Bu anlamda Kaymakamımız Emre Öztürk’e yeni görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.
Bozkır Belediye Başkanı İbrahim Gün daha sonra Kaymakam Emre Öztürk’e Bozkır Sancağı ve Bozkır’ın kültürel değerlerinin yer aldığı tabak hediye etti.

 

kaym ziyaret 2

kaym ziyaret 1

Yazdır e-Posta