The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading Open Account Offer Bet365 Make a deposit of £10-£200 and then enter the 10-digit bonus code You can get a free bet right now when you open an account.

Tüm Haberler

Bozkır'da Talha Uğurluel Kudüs Konferansı verdi

Talha Uğurluel, Bozkır’da lise öğrencileriyle Eyüp Sultan ve Süleymaniye isimli konferansıyla, İlçe sakinleriyle ise Kudüs isimli konferansıyla bir araya geldi.

Bozkır Belediyesi ve Bozkır İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü katkılarıyla kültür sohbetleri çerçevesinde gerçekleştirilen ve Talha Uğurluel’in konuşmacı olarak katıldığı konferans Bozkır’da büyük ilgi gördü. Talha Uğurluel, konferansında lise öğrencilerine Eyüp Sultan ve Süleymaniye’yi anlatarak dinleyenleri adeta Eyüp Sultan’a ve Süleymaniye’ye götürdü. Akşam saatlerinde ise ilçe sakinleriyle bir araya gelen Uğurluel, ilçe sakinlerini anlatımıyla Kudüs’e götürdü. Dinleyiciler tarafından ilgi odağı olan Talha Uğurluel, konferanstan sonra kitaplarını imzaladı.

Konferanstan sonra açıklamalarda bulunan Bozkır Belediye Başkanı İbrahim Gün, sosyal belediyeciliğin önemine dikkat çekerek Talha Uğurluel’in konferansıyla dinleyicileri Eyüp Sultan, Süleymaniye ve Kudüs’e götürmesinden övgüyle söz etti. Sosyal belediyeciliğin olmazsa olmazları arasında yer aldığını dile getiren Başkan Gün, sosyal belediyecilik çerçevesinde bu tür programların yıl içerisinde devam edeceğini söyledi.

Eğitime büyük önem verdiklerini de sözlerine ekleyen Bozkır Belediye Başkanı İbrahim Gün, “Bozkır’da yetişen bir öğrencimizin büyük ideallere sahip olmasını istiyoruz. Yine aynı şekilde Bozkır’da yaşayan vatandaşlarımızın da büyük ideallere sahip olmasını istiyoruz. Bu konuda ecdadımızı tanımak, onları anlayabilmek, onların görüşlerini sinemize çekebilmek ve eğitim çok önemli. Bu çerçevede gerçekleştirmeye devam ettiğimiz kültür sohbetlerimiz devam ediyor. Kültür sohbetlerimizin bu ay konuğumuz Talha Uğurluel ve bizi ecdadımızın miraslarına götürdü. Bu güzel konferans için Talha Uğurluel’e teşekkür ediyorum. Aynı zamanda bu konferansın gerçekleştirilmesinde emeği geçen Bozkır İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Konferansa Güneysınır Kaymakamı Orhan Yalınız, Bozkır Ak Parti İlçe Başkanı Memduh Çelmeli, Bozkır İlçe Milli Eğitim Müdürü ve Bozkır Müftüsü Seyit Böğet de katıldı.

talha uğurluel kudüs konferansı 2 Kopyala

talha uğurluel kudüs konferansı 3 Kopyala Kopyala

talhakudus1

Yazdır e-Posta