The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading Open Account Offer Bet365 Make a deposit of £10-£200 and then enter the 10-digit bonus code You can get a free bet right now when you open an account.

Bozkır Stadyumunun tribünü yenilenecek

Bozkır Stadyumunun tribünü yenilenecek

Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı, ilçe merkezinde yer alan stadyumda yenileme çalışmaları olacağını açıkladı. Başkan Saygı, yapılacak yenileme çalışmasıyla birlikte stadyumun tribün kısmının yenilenerek üstünün kapatılacağını belirtti.

           Spor Toto Teşkilat Başkanlığı ile Bozkır Belediyesi arasında imzalanan protokol kapsamında yapılacak olan yenileme çalışmasının Bozkır’a hayırlı olmasını dileyen Başkan Saygı, yenileme çalışmasının yıl içerisinde yapılacağını, çalışmanın tamamlanmasıyla birlikte de stadyumun daha konforlu ve kullanışlı hale geleceğini belirtti. Bozkır stadyumunda yapılacak olan çalışmalar hakkında da bilgiler veren Başkan Saygı, sözlerinde şu ifadelere yer verdi, “Geçtiğimiz haftalarda Milletvekilimiz Ziya Altunyadız tarafından ilçe stadyumunda çalışmalar yapılacağını müjdelemişti. Milletvekilimiz Ziya Altunyaldız’ın girişimleriyle Spor Toto Teşkilat Başkanlığımız ile Bozkır Belediyemiz arasında stadyum tribününün üstünün çelik çatı ile kapatılması konusunda protokolümüzü imzaladık. İmzaladığımız protokol çerçevesinde stadyumumuzda iyileştirme çalışmaları da yapılacak. Bu çalışma kapsamında da saha etrafında yer alan çevre telleri yenilenecek, daha konforlu yedek kulübeleri yapılacak, dijital skorboard temin edilecektir. Çalışmanın tamamlanmasıyla birlikte ilçemiz daha modern, daha kullanışlı bir stadyuma sahip olacak. Ayrıca tribün altında yer alan galerici esnaflarımızın da büyük bir sorunu çözülmüş olacak. Uzun yıllardır devam eden sorunu inşallah bahar aylarıyla birlikte çözüme kavuşturmuş olacağız. İlçemize hayırlı olmasını diliyor, emeği geçen başta Gençlik ve Spor Bakanımız Mehmet Muharrem Kasapoğlu ve Milletvekilimiz Ziya Altunyaldız olmak üzere, Spor Toto Teşkilat Başkanımız Bünyamin Bozgedik’e ve ekibine teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Yazdır e-Posta

Başkan Saygı, Muhtarlarla bir araya geldi

başkan saygı muhtarlarla buluştu 2

Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı, Bozkır’a bağlı 52 mahallenin muhtarlarıyla kahvaltıda bir araya gelerek Bozkır’ın ve mahallelerin sorunlarını istişare ederek çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

           Bozkır Belediyesi düğün salonunda muhtarlarla bir araya gelen Başkan Saygı, birlik ve beraberlik içerisinde alt yapıdan üst yapıya, tarımdan hayvancılığa, sosyal alanlardan yeşil alanlara kadar Bozkır’ı daha iyi yerlere getireceklerini söyledi.

           Yoğun ve çetin bir kış geçirdiklerini ve mahallelerde kış şartlarından dolayı herhangi bir olumsuzluk yaşanmadığını ifade eden Başkan Saygı, kış çalışmalarına gece gündüz demeden destek veren tüm muhtarlara teşekkür etti. Kış aylarının geçmesiyle birlikte mahallelerdeki çalışmalara ara vermeden devam edeceklerini de belirten Başkan Saygı, mahallelerin sorunlarını minimum seviyeye indireceklerini belirtti.

           Bozkır’ın şehircilik, ekonomi, üretim, istihdam ve sosyal olarak gelişmesi için hayata geçirilecek projelere de değinen Başkan Saygı, konuşmalarında şu ifadelere yer verdi, “ilçemizin her alanda gelişmesi için önemli çalışmalar yürütüyoruz. Bu kapsamda ilçemize kazandıracağımız yatırımlardan olan hamam ve otogar projemizi inşallah bu yıl hayata geçirmeyi planlıyoruz. Bunun yanında ilçemize kazandıracağımız diğer hizmetlerden olan bilgi evi, seyir terası, çağlayan göleti mesire alanı projesi, kapalı pazar alanımızın etrafının kapatılması gibi birçok projemizi hayata geçireceğiz. Yeni galericiler sitesi ve 3. Etap TOKİ konutları için de girişimlerimiz devam ediyor. Tarım ve hayvancılık alanında da İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğümüz ile birlikte önemli çalışmalar yürütmeye devam ediyoruz. Bunun yanında mahalle sakinlerimizin ve sizlerin taleplerini daha hızlı bir şekilde karşılamak için de yeni bir birim oluşturuyoruz. Oluşturacağımız yeni birim ile birlikte daha çözüm odaklı ve daha hızlı çalışma yürüteceğiz. Bütün bu çalışmalarımıza destek veren, bizlerler birlikte olan Bozkır İlçe Tarım Ve Orman Müdürlüğümüz Personellerinden Halil Durmuş, Seda Yaman ve Oktay Gündoğan’a, Bozkır KOSKİ Müdürümüz Bekir Küsen’e, Bozkır MEDAŞ Şefimiz Ali İnce’ye, Bozkır Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Başkanımız Hüseyin Dumru’ya, Bozkır Ziraat Odası Başkanımız Ali Öztürk’e, teşekkür ediyorum. Birlik ve beraberliğimiz daim olsun” diye konuştu.

başkan saygı muhtarlarla buluştu 1

Yazdır e-Posta